Showing all 1 result

Rādīt filtrus

Ar tapešu palīdzību iespējams radīt dažādus efektus, taču, izvēloties 3D tapetes, variācijas ir vēl plašākas. Pateicoties īpašajam attēla dizainam, 3D sienas tapetes var izmantot, lai radītu uzmanību piesaistošu akcentu, izveidotu optisku ilūziju, padarītu telpu vizuāli plašāku un garāku, kā arī iekārtotu istabu dizainā, kas ir drosmīgs, oriģināls un izteiksmīgs, kalpojot kā galvenā “odziņa” interjerā. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, tādēļ uzklausīsim Jūs un pielāgosim projektu tieši tā, lai rezultāts atbilstu Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

3D tapetes interneta veikalā Manatapete.lv pieejamas dažādos dizainos. Tās iespējams iedalīt divos galvenajos veidos – 3D klasiskās un 3D fototapetes.

  • 3D tapetes klasiskā dizainā – tajās parasti redzami dažādi ornamenti, raksti, zīmēti ziedi un citi elementi ar krāšņu trīsdimensiju efektu, kas piešķir detaļām vizuālu apjomu, padara tās izteiksmīgas un dzīvīgas.
  • Fototapetes 3D dizainā – šāda tipa tapetes veidotas kā dzīvīgi attēli, kas rada dažādus efektus, piemēram, liek sienai izskatīties dziļākai, platākai un tamlīdzīgi. Dizaini ietver daudzveidīgas krāsu spēles, detaļas un objektus, piemēram, ziedi izskatās īsti, un tā vien rodas vēlme tiem pieskarties. 3D fototapetes būs brīnišķīgs papildinājums gan viesistabā, piesaistot ciemiņu uzmanību, gan arī, piemēram, bērnistabā, raisot mazo ķiparu fantāziju.

3D tapetes noder gan mazākās, gan lielākās telpās, un, pareizi izvēloties dizainu, iespējams spēlēties ar perspektīvu, pilnībā mainot to, kā istaba izskatās. Iegādājoties Jūsu mājoklim vai arī darbavietai pielāgotu 3D fototapeti vai klasisko tapeti, Jūs varat telpu pārvērst līdz nepazīšanai, ļaujot tajā esošajiem cilvēkiem sajusties tā, it kā viņi atrastos senatnīgā pilī, ziedu dārzā vai pat citā dimensijā.

Lai 3D sienas tapetes radītais efekts būtu iespaidīgs, mēs nodrošinām ļoti augstas izšķirtspējas attēlus, kas tiek drukāti uz izturīga un viegli kopjama materiāla, izmantojot kvalitatīvas iekārtas, kas nodrošina augstvērtīgu rezultātu. Tapetes iespējams pielāgot dažādu formu un izmēru sienām, tāpat arī varat 3D tapeti uzlīmēt tikai konkrētai sienas daļai vai nišai, lai radītu oriģinālu interjera elementu vai piešķirtu telpai dziļuma sajūtu. Palīdzēsim Jums arī īstenot dažādus nestandarta risinājumus un idejas - izgatavojam fototapetes pēc pasūtījuma.