Sākums / Pēc dizaina / Ar ziediem

Showing 1–9 of 81 results

Rādīt filtrus

Ziedi asociējas ar svaigumu, siltu laiku, pavasari, vasaru, mīlestību un dažādām pozitīvām emocijām. Ziedu motīvu iekļaušana mājokļa dizainā atbilstošā apjomā ir lieliska ideja, kā padarīt telpu iekārtojumu dzīvīgāku, krāsaināku un modernāku. Šo mērķi var palīdzēt sasniegt kvalitatīvas tapetes un fototapetes ar ziediem, kuras piedāvājam mēs, Manatapete.lv komanda.

Pareizi atlasītas pašlīmējošās tapetes ziedu motīvā iederēsies dažādās telpās, sākot no virtuves un viesistabas, beidzot pat ar vannasistabu, bērnistabu un guļamistabu. Ja vēlaties, tapetes ar ziediem varat iegādāties arī sabiedrisko telpu un ofisu iekārtošanai. Tapetei vai fototapetei ar ziedu dizainu nav noteikti jābūt milzīgai un košai – mēs piedāvājam izveidot tapeti tieši Jūsu izvēlētā izmērā, neatkarīgi no tā, vai meklējat lielu un pamanāmu sienas apdares veidu vai nelielu akcentu, kas iederēsies kopējā interjerā.

Maldīgs ir uzskats, ka fototapetes un tapetes ar ziediem piestāv tikai sievišķīgiem telpu iekārtojumiem. Veiksmīgi kombinējot tās ar citiem akcentiem un elementiem, kā arī, izvēloties atbilstošu dizainu, var iekārtot istabu, kas patiks ikvienam.

Kādēļ fototapetes ziedu motīvā iegādāties tieši pie mums?
Ir daudz un dažādi iemesli, kādēļ Manatapete.lv var kļūt par Jūsu iecienītāko interneta veikalu, kurā iegādāties tapetes un fototapetes ar ziediem vai citiem dizainiem no mūsu kataloga. Lūk, kādēļ mēs esam īpaši:

  • Individuāla pieeja. Katrs klients ir mūsu vērtība, tādēļ nodrošināsim individuālu pieeju katram pasūtījumam, kā arī izgatavosim tapetes ar ziediem vai citu dizainu tieši tādā izmērā, kāds Jums nepieciešams.
  • Izdevīga piegāde. Mēs ne tikai piedāvājam bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 199 eiro, bet arī nodrošinām lētu piegādi ar kurjeru nākamajā dienā pēc tapešu izgatavošanas! Ja vēlaties, varēsiet tās saņemt arī mūsu birojā.
  • Kvalitātes garantija. Mēs izmantojam tikai labākos materiālus un iekārtas, tādēļ garantējam, ka mūsu izgatavotās tapetes Jūs apmierinās gan kvalitātes, gan izskata ziņā.
  • Dizains, kas atbilst Jūsu gaumei. Piedāvājam pasūtīt fototapetes un tapetes ar ziediem un citiem dizainiem, izvēloties tos no mūsu mākslinieku izveidotā kataloga vai bagātīgās attēlu bankas Shutterstock.com. Tāpat arī pieņemam pasūtījumus tapetēm ar Jūsu piedāvātu dizainu, taču laicīgi lūdzam pārliecināties, ka foto ir atbilstošā kvalitātē, lai tapete izskatītos pievilcīgi.