Showing 1–9 of 52 results

Rādīt filtrus

Tapetes un fototapetes ar dabas motīviem ir iecienītas ne tikai mājokļu sienu noformēšanā, bet arī sabiedrisko telpu un biroju iekārtošanā, veidojot košus un pievilcīgus akcentus. Neatkarīgi, vai Jums patīk kalnu skati, pļavas, mežs, saulaina pludmale, puķu dārzs, savanna vai kāda cita dabas ainava, to varat izveidot kā fototapeti un atsvaidzināt jebkuru telpu savā mājoklī, sākot ar virtuvi un beidzot ar vannas istabu.

Sienas mūsu mājās, birojos un citur aizņem lielu platību, tādēļ rūpīgi jāpārdomā, kā tās noformēsiet. Fototapetes dabas motīvos var palīdzēt radīt atšķirīgus efektus, arī vizuāli paplašināt vai sašaurināt telpu, nomaskēt nepilnības dizainā, kā arī nomierināt vai, tieši pretēji - uzmundrināt.

Viens no primārajiem izvēles kritērijiem, kas jāņem vērā, ja Jūs interesē fototapetes dabas dizainā, ir to radītā noskaņa un emocijas. Tapetēm jābūt pielāgotām arī telpas funkcijām, piemēram, viesistabā varat eksperimentēt, izvēloties ko košu un uzmanību piesaistošu. Savukārt guļamistabas fototapetēs dabu vajadzētu izvēlēties ar mierīgiem, neuzkrītošiem un relaksējošiem skatiem un ainavām, piemēram, vasarīgu pļavu, saulrieta debesīm maigos toņos vai kalniem.

Viena no galvenajām fototapešu priekšrocībām ir to vienkāršā uzklāšana. Manatapete.lv piedāvā gan parastās, gan pašlīmējošās fototapetes. Parastās fototapetes dabas motīvos tiek līmētas, izmantojot klasisko tapešu līmi. Savukārt pašlīmējošās fototapetes darbojas līdzīgi kā uzlīmes – pirms līmēšanas jānoņem to aizmugurējais slānis un tad tapete jāuzklāj uz sienas. Lai fototapete ar dabas skatiem izskatītos skaisti, sienai jābūt gludai un attēlam – pietiekami augstā kvalitātē.

Kādēļ fototapetes ar dabas motīviem iegādāties Manatapete.lv?

  • Augsta kvalitāte. Tapešu un fototapešu ražošanā izmantojam drošus, sertificētus un augstvērtīgus materiālus, tajā skaitā, papīru un krāsas. Radām produkciju, kas klientus priecē ilgtermiņā, kā arī garantējam kvalitatīva attēla druku.
  • Attieksme pret klientiem. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, un esam gatavi realizēt arī Jūsu idejas. Pielāgosim tapetes un fototapetes tieši Jums vajadzīgajā izmērā.
  • Lēta piegāde. Pasūtījumus ar kurjeru piegādājam nākamajā dienā pēc izgatavošanas. Tapetes varat saņemt arī mūsu birojā.
  • Dizainu variācijas. Varat izvēlēties mūsu mākslinieku radītos tapešu dizainus, atrast sev tīkamu attēlu foto bankā Shutterstock.com, vai arī piedāvāt savu attēlu, ja tas ir atbilstošā kvalitātē. Piedāvājam gan mural tipa (loksnes veido vienu attēlu), gan pattern tipa (loksnes atkārtojas, veidojot rakstu motīvus) tapetes.