Showing all 2 results

Rādīt filtrus

“Mural tapetes” jeb fototapetes pēdējo gadu laikā piedzīvojušas strauju popularitātes kāpumu. Tas izskaidrojams ar drukas tehnoloģiju attīstību, augošo pieprasījumu un piedāvājumu. Mūsdienās iespējams izveidot jebkādu sienu noformējumu un vispiemērotākais risinājums mājokļa sienu pārvērtībām ir tapetes.

Mural tapešu risinājums piedāvā praktiski jebkādas ilustrācijas vai attēla pārvēršanu par sienas dekoru. Šo variantu parasti izvēlas, lai īpaši izceltu kādu mājokļa sienu vai telpas daļu. Mural tapetes būs lielisks risinājums arī bērnistabai, lai izdekorētu interjeru ar kādiem bērniem mīļiem multfilmu varoņiem, pasaku tēliem, dzīvniekiem vai jebko citu.

Mana Tapete piedāvā izveidot fototapetes no pašu izvēlētiem vai iesūtītiem attēliem, ja vien to kvalitāte un parametri atbilst drukas prasībām. Ja nav piemeklēts attēls, tomēr ir skaidra vīzija, ko vēlaties redzēt uz savas jaunās fototapetes, lielisks risinājums ir attēlu banka Shutterstock.com, kurā iespējams atrast augstas kvalitātes attēlus ikvienai mājokļa pārvērtību iecerei.