Sākums / Pēc istabas / Bērnu istabai

Showing 1–9 of 137 results

Rādīt filtrus

Bērniem palīdz augt un attīstīties ne tikai aktivitātes, kuras viņi veic, bet arī vide, kurā mazie ķipari ikdienā atrodas, tajā skaitā, istabas iekārtojums un dizains. Tā kā sienas telpā aizņem lielu platību, ir svarīgi izvēlēties tādu sienu noformējumu, kas pozitīvi ietekmēs bērnu, veicinās viņa radošumu un, protams, arī atbildīs Jūsu atvases gaumei. Pareizi izvēlētas fototapetes bērnistabai būs lielisks risinājums, kas ietvers visas iepriekš aprakstītās īpašības.

Nomainiet garlaicīgās klasiskās bērnu istabas tapetes pret košām un krāsainām fototapetēm, kas piesaistīs uzmanību un vienlaikus kalpos kā oriģināls dizaina elements! Manatapete.lv piedāvā daudzveidīgus dizainus, kas patiks gan zēniem, gan meitenēm.

Ir iespēja izvēlēties fotogrāfijas no bagātīgās Shutterstock attēlu bankas, kā arī mūsu dizaineru modeļus vai piedāvāt savu variantu.

Izgatavojam tapetes bērniem ar supervaroņiem, multfilmu un komiksu varoņiem, pasaku tēliem, dzīvniekiem, ziediem, dabu un dažādiem citiem dizainiem, kuru vidū arī Jūs noteikti varēsiet atrast ko piemērotu sava bērna gaumei.

Mūsu sortimentā ir gan Mural tipa tapetes, kurās vairākas loksnes kopā veido vienu attēlu, gan arī Pattern tipa tapetes, kur viens ornaments atkārtojas uz vairākām loksnēm.

Izvēloties klasiskās un fototapetes bērnu istabai, vajadzētu pievērst uzmanību dažiem svarīgiem faktoriem:

  • Bērnu tapetes ir jāsaskaņo ar pārējiem telpas elementiem, tajā skaitā, grīdu, aizkariem, mēbelēm, durvīm un tekstilmateriāliem.
  • Ja vēlaties iegādāties tapetes bērnistabai, jāizlemj, vai tās kalpos tikai kā neitrāls fons, vai arī kā košs akcents. Neitrālam fonam visas sienas var noformēt vienādā dizainā savukārt, lai padarītu telpu interesantāku, vienu sienu iespējams nolīmēt ar košu fototapeti, kas piesaistīs uzmanību, taču ikdienā neradīs pārslodzi acīm.
  • Bērnu istabas fototapetes ir laba izvēle, jo tās ir vienkārši kopjamas un tīrāmas. Tas atvieglos vecāku ikdienu, zinot, ka mazie ķipari nereti savus mākslas darbus izvēlas radīt ne tikai uz papīra, bet arī sienām.
  • Istabas iekārtojums var ne tikai ietekmēt Jūsu atvases garastāvokli, bet arī attīstību. Piemēram, izvēloties fototapetes bērniem ar dažādām figūrām, formām, skaitļiem vai burtiem, Jūs veicināsiet arī viņu radošo domāšanu un palīdzēsiet apgūt jaunas zināšanas, kas noderēs bērnudārzā un skolā.