Sākums / Pēc istabas / Guļamistabai

Showing 1–9 of 155 results

Rādīt filtrus

Guļamistaba ir telpa, kura galvenokārt paredzēta atpūtai un spēku atgūšanai pēc garas darba dienas. Iekārtojot šo istabu, koncentrējamies uz to, lai dizains nodrošinātu maksimālu komfortu gan mūsu ķermenim, gan prātam. Noteikti nedrīkst aizmirst arī to, kā izskatīsies telpas sienas, kas aizņem plašu laukumu. Viens no oriģināliem sienu apdares variantiem ir fototapetes.

Fototapetes guļamistabai un jebkurai citai telpai ir lielisks risinājums vairāku iemeslu dēļ.

  • Pirmkārt, tās ļauj pārveidot istabu līdz nepazīšanai, ieguldot salīdzinoši maz līdzekļu.
  • Otrkārt, guļamistabas tapetes ir viegli uzklājamas, it īpaši, ja izvēlaties pašlīmējošās tapetes, kurām nav nepieciešama līme, jo tās darbojas kā uzlīmes – noņemot aizsargkārtu, tapete vienkārši jāuzklāj uz sienas. Iespējams izvēlēties gan Mural tipa tapetes – viens liels foto, kuru veido no vairākām loksnēm, kā arī Pattern tipa tapetes, kurās izmanto loksnes ar motīvu, rakstu, ornamentu, kas atkārtojas.
  • Treškārt, foto tapetes guļamistabai ir labs risinājums, lai radītu īpašu noskaņu, ko ar citiem sienu apdares materiāliem nav iespējams izdarīt.

Manatapete.lv piedāvājumā ir daudzveidīgas fototapetes guļamistabai ar dizainiem katrai gaumei – imitējiet arhitektonisku elementu, piemēram, kāpņu, logu vai plauktu efektu, vizuāli, paplašiniet, pagariniet vai sašauriniet istabu, pārvērtiet guļamistabu par ziedu pļavu, izbaudiet skatu uz pilsētas panorāmu vai vienkārši akcentējiet kādu no telpas sienām ar oriģināliem 3D ornamentiem, kas piesaistīs skatienu.

Piedāvājam izgatavot arī fototapetes pēc pasūtījuma, kas pielāgotas Jūsu izvēlētam dizainam. Fotogrāfiju varat izvēlēties bagātīgajā attēlu bankā Shutterstock.com, kā arī piedāvāt no personīgā arhīva. Atcerieties, ka pašu piedāvātā foto kvalitātei jābūt pietiekami augstai, lai nodrošinātu labu izšķirtspēju arī lielformāta dizaina drukā uz tapetes.

Guļamistabas tapetes var būt ieturētas relaksējošā dizainā, taču tām noteikti nav jābūt garlaicīgām un vienmuļām. Tapetes guļamistabai varat izvēlēties, nodalot dažādas zonas, kā arī, veidojot līdzsvaru starp neitrālu un košu dizainu, proti, ar fototapeti varat izcelt tikai vienu no telpas sienām, pārējās atstājot kā fonu košajam elementam, piemēram, tapetei ar ziediem, dzīvniekiem, optiskas ilūzijas rakstiem un citiem dizainiem, kas pieejami mūsu katalogā.