Showing 1–9 of 52 results

Rādīt filtrus

Ja cilvēkiem pavaicātu, ar ko viņiem asociējas zaļā krāsa, daudzi noteikti minētu dzīvību, auglību, pavasari, augšanu, prieku, enerģiju un citas pozitīvas asociācijas. Un tā patiešām ir – šī ir viena no tām krāsām, kas lielākoties rada patīkamu efektu. Tieši tādēļ arī daudzi izvēlas to iekļaut savu mājokļu un biroju interjera dizainā. Tā kā sienas aizņem lielu daļu telpas, un nav šaubu, ka tās nonāk mūsu redzeslokā, zaļas fototapetes vai tapetes varētu būt lielisks risinājums gadījumos, kad iekārtojat jaunu telpu, vai arī vēlaties atsvaidzināt esošo iekārtojumu ekonomiskā veidā.

Kāda ir zaļās krāsas ietekme?

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, izvēloties zaļas tapetes un fototapetes vai citus interjera elementus, ir tā, ka šīs krāsas toņi var radīt atšķirīgus efektus, piemēram, gan uzmundrināt, gan nomierināt. Psiholoģiskā ziņā zaļas fototapetes būs laba izvēle, jo tās asociēsies ar svaigumu un tīrību, mazinās stresu, kā arī bailes. Zaļas tapetes būtu ieteicams izvēlēties arī cilvēkiem, kas daudz slimo un ikdienā piedzīvo daudz negatīvu emociju. Labs variants arī tiem, kas bieži jūtas noguruši vai depresīvi. Šādos gadījumos pat iesaka ne tikai izvēlēties zaļas tapetes, bet arī lietot uzturā vairāk šādas krāsas augļus, dārzeņus un citus produktus. Vēl viens svarīgs aspekts – zaļā krāsa palīdz koncentrēties, iedvesmo un veicina darba spējas, tādēļ zaļas fototapetes vai tapetes internetā lieliski iederēsies arī ofisos un darba zonā mājoklī.

Kādēļ zaļas fototapetes un tapetes pasūtīt tieši pie mums?

  • Plašs piedāvājums. Mūsu sortimentā ir ne tikai klasiskās, bet arī pašlīmējošās fototapetes. Tāpat varat izvēlēties mural vai pattern tipa tapetes. Pirmajā variantā loksnes kopā veido vienu attēlu, savukārt otrajā motīvs uz loksnēm atkārtojas, veidojot ornamentus.
  • Attēlu pieejamība. Piedāvājam mūsu mākslinieku dizainus, kā arī piedāvājam izvēlēties foto no bagātīgās attēlu bankas Shutterstock, vai arī iesūtīt savu variantu.
  • Augsta kvalitāte. Izmantojam augstvērtīgus, sertificētus un drošus materiālus un iekārtas, lai radītu tapetes, kas kalpo ilgi un izskatās lieliski.
  • Individuāla pieeja. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju, īstenojam arī personalizētus risinājumus un pielāgojam tapešu izmēru Jūsu vēlmēm.
  • Izdevīga piegāde. Pasūtījumus ar kurjeru lēti piegādāsim nākamajā dienā pēc tapešu izgatavošanas. Ja vēlaties, varat tās saņemt arī mūsu birojā.