Sākums / Katalogs

Showing 1–9 of 234 results

Rādīt filtrus

Ja vēlaties piešķirt kādai telpai pilnīgi citu noskaņu, fototapetes būs īstā izvēle. Lielformāta dabas ainavas, ziedi, ornamenti un dzīvnieki ir tikai daļa no tēmām, kuras piedāvā mūsu fototapešu katalogs. Jūs varat izvēlēties arī klasiskas, mūsu mākslinieku izstrādātas, tapetes ar rakstiem, kas būs pieskaņotas tieši individuāli Jūsu vēlmēm un vajadzībām, neatkarīgi no telpas, jo fototapetes iederēsies gan viesistabā, gan virtuvē un citur.

Fototapetes kā sienas apdare pasaulē kļuva pazīstamas pagājušā gadsimta 70. gados, un savu popularitāti nav zaudējušas joprojām, jo mūsdienās pieejamās tehnoloģijas un drukas iekārtas nodrošina īpaši augstu kvalitāti un baudāmu attēlu. Piedāvājam izvēlēties gan Mural tipa tapetes, kur vairākas loksnes veido vienu attēlu, kā arī Pattern tipa tapetes, kur uz vairākām loksnēm atkārtojas raksta motīvs.

Ņemot vērā to, ka piedāvājam izvēlēties arī attēlus no bagātīgās Shutterstock.com foto bankas, ar jaunām tapetēm varēsiet papildināt ne tikai savu mājokli, bet arī darba vietu, pielāgojot to uzņēmuma darbības virzienam, kā arī padarot pievilcīgāku gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Kādas priekšrocības piemīt mūsu ražotajām fototapetēm?

  • Augsta izšķirtspēja. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties tapetes katalogā, kas būs piemērotas tieši sienas izmēram, kuru plānojat noklāt. Fotogrāfijas pieejamas augstā kvalitātē, nodrošinot to, ka arī lielā formātā detaļas neizplūst un nezaudē savu pievilcību. Lielisks veids, kā izmainīt atmosfēru jebkurā telpā.
  • Izcilas krāsas. Izmantojam kvalitatīvas drukas iekārtas, kas nodrošina labākās un košākās krāsas, kādas konkrētajam fotoattēlam pieejamas. Krāsas ir dzīvīgas, košas, un saules stari neietekmē to kvalitāti.
  • Vienkārša uzklāšana. Atšķirībā no klasiskajām tapetēm, fototapetes ir veidotas ar īpašu pašlīmējošu kārtiņu otrā pusē, kas atklājas, noņemot aizsargājošo papīru. Tās veiksmīgi pielīp dažādām sienas virsmām.
  • Noņemšana bez sekām. Ja tomēr pēc laika izlemsiet, ka vēlaties nomainīt esošo fototapeti ar citām tapetēm katalogā, vai arī īstenosiet citu ideju, mūsu fototapetes varēsiet viegli noņemt, un tās sienu nesabojās.
  • Viegla kopšana. Materiāls, no kāda izgatavojam fototapetes, ir ļoti izturīgs, kā arī vienkārši tīrāms, tādēļ mūsu piedāvātie modeļi derēs arī mājokļos, kuros mitinās mazi bērni.
  • Nestandarta risinājumi. Mūsu izmantotās tehnoloģijas un iekārtas ļauj pielāgot fototapetes dažādu izmēru un formu sienām, piegriežot tās tieši tādā formātā, kāds Jums nepieciešams.