Kontakti

Nosūti mums e-pastu

Sazinies ar mums

Brīvības iela 323, Rīga, LV-1006, 2. stāvs
E-pasts: info (@) manatapete.lv
Tālrunis: +371 27 071 150

Nedaudz vairāk par mums:

Ja šobrīd atrodies iekštelpās, palūkojies sev apkārt. Vai mēs ikdienā pievēršam uzmanību tam, ka lielāko platību telpā nereti aizņem tieši sienas? Visticamāk, ka ne, jo tas šķiet pašsaprotami. Tomēr tas, kādas krāsas, ornamenti vai citi elementi uz sienas ir attēloti, spēj ietekmēt gan mūs, gan arī to, kā mēs uztveram telpu. Tapetes ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pārvērst jebkuru istabu līdz nepazīšanai.

Manatapete.lv piedāvā iegādāties augstas kvalitātes, Latvijā ražotas tapetes Tavai dzīvojamai istabai, bērnistabai, guļamistabai, virtuvei un citām telpām. Mūsu sortimentā ir dažādi dizaini, tajā skaitā, arī mūsu pagājušā gada jūlija jaunums – bērnu tapetes! Pie mums varat iegādāties arī pašlīmējošās fototapetes, kuru stiprināšana pie sienas ir ļoti vienkārša, jo nav nepieciešama līme. Pieņemam arī individuālus pasūtījumus fototapešu izgatavošanai – padari īpašu kādu telpu savā mājoklī vai iepriecini citus ar orģinālu dāvanu!

Savā darbībā mēs koncentrējamies uz “zaļo domāšanu”, tādēļ no katra pasūtījuma uzņēmums daļu ienākumu ziedo mežu atjaunošanai. Izmantojot ražošanas procesā papīru, mums ir svarīgi, lai izmantotie dabas resursi tiktu atjaunoti!