Sākums / Pēc dizaina / Ar dzīvniekiem

Showing 1–9 of 63 results

Rādīt filtrus

Fototapetes ar dzīvniekiem ir lielisks risinājums ne tikai bērnistabas iekārtošanai, bet arī dažādu citu telpu atsvaidzināšanai. Dabas un dzīvnieku motīvi ir vieni no iecienītākajiem fototapešu pircēju vidū, tādēļ, ja arī Jūs vēlaties sienas mājoklī vai citur papildināt ar šāda tipa tapetēm, esat nonākuši īstajā vietā, jo Manatapete.lv piedāvā daudzveidīgus risinājumus ikviena vēlmēm un vajadzībām.

Dzīvnieku pasaule ir ļoti bagātīga un atšķirīga, un tāds ir arī Manatapete.lv sortiments. Mēs piedāvājam iespēju izvēlēties no tapetēm ar dzīvnieku motīviem, kurus radījuši mūsu mākslinieki, kā arī varam izveidot fototapetes ar dzīvniekiem, kuru foto būsiet noskatījuši bagātīgajā attēlu bankā Shutterstock.com. Šobrīd, ierakstot attēlu bankas meklētājā atslēgvārdu “animals”, iegūsiet vairāk nekā 16 miljonus dažādu foto. Varat mums atsūtīt arī pašu izvēlētu vai izveidotu dizainu fototapetei ar dzīvniekiem, taču ņemiet vērā, ka personalizēta pasūtījuma fotogrāfijai jābūt atbilstošā izšķirtspējā, lai dizaina tapete būtu kvalitatīva.

Izvēloties fototapetes ar dzīvniekiem, vērts zināt arī to, ka pieejami vairāki to veidi – parastās un pašlīmējošās. Parastās tiek uzklātas uz sienas, izmantojot klasisko tapešu līmi, savukārt pašlīmējošās fototapetes uz sienas klāj, noņemot aizsargplēvi un uzreiz pielīmējot.

Iegādājoties fototapetes ar dzīvniekiem pie mums, Jūs iegūsiet:

  • Kvalitāti. Mēs izmantojam augstvērtīgas, drošas un sertificētas iekārtas un materiālus, tajā skaitā, krāsas un papīru, lai radītu labāko rezultātu, kas ilgi nezaudē savu pievilcību.
  • Individuālu pieeju. Katrs klients mums ir svarīgs, tādēļ pielāgosim tapeti atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm.
  • Tapešu daudzveidību. Pie mums varat pasūtīt gan mural tipa tapetes (vairākas loksnes veido vienu lielu foto), gan arī pattern tipa tapetes (vairākas loksnes atkārtojas, veidojot ornamentu).
  • Izdevīgu piegādi. Pasūtījumus nākamajā dienā pēc izgatavošanas piegādājam ar kurjeru par izdevīgu cenu. Tapetes varat saņemt arī mūsu birojā.
  • Dizaina variācijas. Izveidojiet paši savu dizainu, izvēlieties mūsu mākslinieku tapešu modeļus vai foto no Shutterstock.com.
  • Vienkārša apmaksa. Pasūtiet fototapetes ar dzīvniekiem internetā un veiciet apmaksu ar karti, internetbankā, interneta norēķiniem vai skaidrā naudā, kad saņemsiet pasūtījumu.