Sākums / Pēc istabas / Dzīvojamai istabai

Showing 1–9 of 172 results

Rādīt filtrus

Viesistaba jeb dzīvojamā istaba ir koplietošanas telpa, kuras iekārtojums jāpielāgo ne tikai mājokļa iemītnieku vēlmēm un vajadzībām, bet arī jārēķinās ar to, ka ciemos var atnākt viesi. Ar sienu noformējumu telpā iespējams panākt dažādus efektus, tādēļ fototapetes viesistabai var būt lielisks risinājums, kas pārvērš telpu līdz nepazīšanai un pievērš uzmanību.

Tapetes dzīvojamai istabai jau kopš to rašanās pirmsākumiem ir kalpojušas kā oriģināls un interesants interjera elements, ar kura palīdzību var veidot krāsu, formu un perspektīvas spēles, kas piesaista ikviena klātesošā skatienu. Piemēram, fototapetes istabai var piedot vizuālu dziļumu, plašumu vai augstumu, imitēt logus, plauktus vai durvis un radīt dažādus citus aizraujošus efektus. Turklāt ir iespējams izvēlēties gan vienu attēlu, kuru veido atsevišķas loksnes, ko līmē uz sienas, gan arī ornamentus un citus dizainus, kas uz loksnēm atkārtojas, piesaistot uzmanību.

Manatapete.lv piedāvā daudzveidīgas viesistabas tapetes ar dizainiem, kuru vidū ikviens klients atradīs tādu, kas atbilst viņa vēlmēm un gaumei. Pie mums varat pasūtīt fototapetes izgatavošanu ar attēlu bankas Shutterstock.com kvalitatīvajiem foto, kur redzami dabas motīvi, piemēram, ziedi, koki, ainavas, dzīvnieki un daudz kas cits. Pieejami arī abstrakti dizaini ar 3D ornamentiem, kas rada optisko efektu, vizuāli maina telpas izskatu un ļauj pilnībā pārveidot tās atmosfēru ekonomiskā veidā.

Kādēļ izvēlēties Manatapete.lv fototapetes viesistabai?

  • Izšķirtspēja. Mūsu izmantotās tehnoloģijas un drukas ierīces nodrošinās augstākās iespējamās kvalitātes fototapešu druku, lai uz tām attēlotais dizains būtu baudāms, detalizēts un skaidrs.
  • Dizainu pieejamība. Piedāvājam izvēlēties kādu no attēlu bankā Shutterstock.com esošajiem foto vai arī dizainu no mūsu kataloga, kā arī piedāvāt savu variantu.
  • Cena. Mūsu pakalpojumiem nodrošinām konkurētspējīgu cenu, kā arī iepriecinām mūsu klientus ar bezmaksas piegādi.
  • Kopšana. Foto tapetes dzīvojamai istabai un citām telpām ir izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas saules staru ietekmē neizbalē, kā arī ir vienkārši kopjamas un tīrāmas.
  • Izmēri. Pielāgosim fototapetes izvēlētās sienas izmēram. Varat noklāt ar fototapeti arī tikai daļu sienas, lai radītu īpašu efektu. Īstenojam arī nestandarta risinājumus.