Sākums / Pēc istabas / Vannas istabai

Showing 1–9 of 71 results

Rādīt filtrus

Tapetes vannas istabā neesam pieraduši redzēt bieži, jo šajā telpā parasti tiek izmantoti citi sienu apdares materiāli. Manatapete.lv piedāvā tapetes un fototapetes vannas istabai, kas ļaus ātri un lēti pārveidot telpu līdz nepazīšanai. Tapetes vannas istabai izgatavotas no mitrumizturīga un kvalitatīva materiāla. Turklāt šīs tapetes var izmantot gan atsevišķi, gan arī kombinēt ar krāsotu sienu un flīzēm, veidojot uzmanību piesaistošus akcentus.

Vai tapetes vannas istabai ir laba ideja?

Ja esat nolēmuši izdekorēt vannas istabu ar tapetēm, mēs ieteiktu izvēlēties pašlīmējošo tapešu materiālu, kurš izgatavots uz tekstila bāzes un būs piemērotāks līmēšanai mitrās telpās. Pašlīmējošās tapetes ir viegli uzklāt, tāpat arī tās varēs noplēst, kad vēlēsieties mainīt savas vannas istabas dizainu. Tapetes mitrajā telpā neizšķīdīs, tās labi turēsies pie sienas, turklāt ir arī viegli kopjamas.

Netradicionāla pieeja vannas istabas iekārtošanā sniedz Jums iespēju izveidot tādu telpas dizainu, kāds nebūs sastopams nevienā citā mājoklī. Tapetes un fototapetes vannas istabai ir lieliska izvēle, jo tās ienes telpā dzīvīgāku gaisotni un piedāvā ļoti plašas stilu un dizainu iespējas, tās ir viegli uzklāt un noņemt, kā arī kombinēt ar citiem materiāliem.

Tapetes vannas istabā lieliski iederēsies uz vienas vai vairākām brīvām sienām, kā arī zonā virs izlietnes. Nav ieteicams klasiskās vai fototapetes vannas istabā līmēt tieši blakus dušai vai vannai.

Dizainu iespējas mūsdienās ir neierobežotas, un ikviens var izvēlēties tieši to, kas viņam visvairāk patīk, tajā skaitā, rakstus, 3D elementus, ģeometriskas figūras, dabasskatus, dzīvniekus un daudz ko citu.

Kādēļ tapetes un fototapetes vannas istabai iegādāties Manatapete.lv?

Ja Jūs vēl prātojat, kādēļ mājokļa telpas pārveidot, izmantojot tieši mūsu tapetes, piedāvājam ielūkoties mūsu galvenajās priekšrocībās:

  • Augsta kvalitāte. Tapešu izgatavošanā izmantojam labāko tehniku un materiālus, lai nodrošinātu lielisku rezultātu un skaidru, košu attēlu.
  • Individuāla pieeja. Vienmēr nodrošinām individuālu pieeju katram projektam, kā arī piedāvājam tapešu izgatavošanu Jums nepieciešamajā izmērā.
  • Dizainu daudzveidība. Papildus mūsu mākslinieku veidotajiem dizainiem Manatapete.lv, mēs sniedzam iespēju katram klientam piedāvāt savu attēlu, vai arī izvēlēties to no bagātīgās foto bankas Shutterstock.com. Turklāt mūsu sortimentā ir gan mural tipa tapetes, kur vairākas loksnes veido vienu attēlu, kā arī pattern tipa tapetes vannas istabai, kur loksnes atkārtojas, veidojot raksta motīvu.
  • Ērta piegāde. Izņemiet pasūtījumu mūsu birojā, vai par zemu cenu piegādāsim to ar kurjeru nākamajā dienā pēc izgatavošanas!