Sākums / Pēc istabas / Virtuvei

Showing 1–9 of 124 results

Rādīt filtrus

Lai arī pastāv uzskats, ka fototapetes biežāk tiek izvēlētas dzīvojamās un guļamistabas iekārtošanai, pielāgojot atbilstošu dizainu, piemēram, izvēloties no tūkstošiem variantu foto bankā Shutterstock.com, tās vienlīdz pievilcīgi un izteiksmīgi izskatīsies arī virtuvē, kalpojot kā uzmanību piesaistošs akcents, kas vienlaikus arī var radīt konkrētu vizuālu efektu.

Pasūtot tapetes virtuvei, nav jābaidās par to piemērotību telpas apstākļiem, jo mēs piedāvājam modeļus, kas ir izturīgi un īpaši pielāgoti arī virtuves videi. Piemēram, mūsu fototapetes virtuvei ir izgatavotas no materiāla, kuru ir viegli kopt, izmantojot mitru lupatiņu. Tāpat šīs tapetes ir izturīgas pret izbalēšanu, jo tās neietekmē saules radītais UV starojums, tādēļ, ja virtuve atrodas ēkas pusē, kuru apspīd saule, par to nebūs jāuztraucas. Virtuves tapetes pielāgojam sienas izmēram, noklājot visu tās virsmu vai tikai daļu, kas kalpos kā košs akcents, piemēram, zonā starp skapīšiem un galda virsmu vai arī uz sienas, kas atrodas pie ēdamgalda. Īstenosim Jūsu idejas un vēlmes, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam.

Kādēļ fototapetes virtuvei un citām telpām iegādāties pie mums?

  • Dažādi dizaini. Vēlaties gatavot maltītes un baudīt tās telpā, kuras siena radīs sajūtu, ka atrodaties ziedu pilnā pļavā vai senatnīgā pilī? Tas ir iespējams, izvēloties attēlu no foto bankas Shutterstock.com, mūsu mākslinieku radītos dizainus vai piedāvājot savu variantu.
  • Kvalitāte. Mēs piedāvājam jau gatavus tapešu dizainus, kas tiek drukāti, izmantojot augstvērtīgas iekārtas, lai radītu rezultātu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un prasībām. Detaļas arī lielā formātā ir skaidri saredzamas un košas.
  • Pielāgoti izmēri. Iegādājoties tapetes virtuvei vai citai telpai, mēs pielāgosim attēla dizainu sienas lielumam. Jūs varat izvēlēties tapeti visai sienai vai tikai tās daļai kā krāsainu akcentu, kas piesaista uzmanību, vai, piemēram, nomaskē defektus un nepilnības telpā.
  • Ekonomisks veids telpas atsvaidzināšanai. Vēlaties uzlabot virtuves dizainu, netērējot lielus līdzekļus? Izvēlieties kādu no mūsu virtuves tapetēm, un redzēsiet pārmaiņas uzreiz!