Sākums / Pēc krāsas / Dzeltenas

Showing 1–9 of 38 results

Rādīt filtrus

Daudzi noteikti piekritīs, ka dzeltenā krāsa asociējas ar sauli, gaismu, prieku un siltumu. Taču, līdzīgi kā neiesaka ilgi uzturēties saulē, arī pārāk daudz dzeltenās krāsas interjerā var radīt pretēju efektu, tādēļ ar to ir jābūt uzmanīgiem. Dzeltenas tapetes internetā var būt lieliska izvēle ar noteikumu, ka tiek atrast piemērots tonis, kas nekairina nervu sistēmu un nenogurdina. Tāpat dzeltenās fototapetes, piemēram, ar pieneņu pļavu, ieteicams kombinēt ar dažādiem citiem toņiem, piemēram, gaiši zilu, kas savā veidā neitralizēs dzeltenā košumu.

Kādu ietekmi rada dzeltenā krāsa interjerā?

Ja plānojat iegādāties dzeltenas tapetes vai fototapetes no kataloga konkrētai telpai, vispirms ir jānoskaidro, kā šī krāsa ietekmēs cilvēkus, kas ikdienā lūkosies uz sienām. Dzeltenie toņi ir laba izvēle darbavietas vai mājas darbistabas iekārtošanai, jo tie veicina domāšanu. Tāpat dzeltenas fototapetes skaisti izskatīsies un iederēsies arī bērnistabā un dzīvojamā istabā, piešķirot telpām omulīgu noskaņu.

Nedrīkst aizmirst arī par to, lai dzeltenās tapetes tiktu saskaņotas ar citām telpā esošajām krāsām, neradot nepatīkamus kontrastus.Nepareizi lietojot dzelteno krāsu, tā var nevis radīt prieku un optimismu, bet gan vairot trauksmi un nervozitāti. Tādēļ jāraugās, lai dzeltenās krāsas uz sienām un citur nebūtu pārāk daudz, kā arī tā saskanētu ar citiem toņiem, kas ir redzami telpā. Tāpat, protams, vērā jāņem arī gaume – vai Jums tuvāks ir siltais dzeltenais tonis, kas līdzīgs narcisēm, vai arī dodat priekšroku spilgtajam neondzeltenajam tonim? Iespējams, Jums ir svarīgi sekot līdzi tendencēm un izvēlēties tādas krāsas, kas šobrīd ir modē?

Kādēļ dzeltenas fototapetes un tapetes iegādāties Manatapete.lv?

Pirms veicat pasūtījumu, iesakām ielūkoties mūsu priekšrocībās:

  • Kvalitāte. Izmantojam augstvērtīgus materiālus, tajā skaitā, krāsas un papīru, kā arī sertificētas un drošas iekārtas, lai rezultāts kalpotu ilgi un izskatītos pievilcīgi.
  • Individuāli risinājumi. Veicot pasūtījumu, norādiet vēlamo tapetes vai fototapetes izmēru, un mēs to izgatavosim! Ja Jums ir kāda īpaša ideja, kuru realizēt, sazinieties ar mums, un mēs piemeklēsim labāko risinājumu.
  • Dizainu daudzveidība. Tapešu un fototapešu dizainus varat apskatīt un izvēlēties ne tikai mūsu mākslinieku radītajā galerijā. Varam izgatavot pasūtījumu ar foto no bagātīgās Shutterstock.com attēlu bankas vai arī ar Jūsu piedāvātu foto atbilstošā kvalitātē.
  • Piegāde uz mājām. Piedāvājam lētu piegādi ar kurjeru nākamajā dienā pēc pasūtījuma izgatavošanas, kā arī varat to saņemt mūsu birojā.