Sākums / Pēc krāsas / Pelēkas

Showing 1–9 of 20 results

Rādīt filtrus

Pelēks un garlaicīgs? Nebūt ne! Pelēkā krāsa interjera iekārtošanā var būt ļoti noderīga un radīt lielisku efektu, ar noteikumu, ka tā tiek gudri izmantota. Piemēram, lietojot kā “neitralizētāju” starp košiem un pamanāmiem toņiem – violetu, melnu, baltu un citiem. Pelēkas fototapetes un tapetes būs laba izvēle, iekārtojot dažādas telpas un interjerus, atliek tikai saprast, kāds dizains un attēli Jūs interesē. Ja pelēkā tomēr nav jūsu krāsa, tad var izvēlēties arī kādas citas tapetes no kataloga.

Katrai krāsai ir sava raksturīgā ietekme uz cilvēka noskaņojumu un uzvedību. Ne velti pelēkā krāsa tiek uzskatīta par neitralitātes simbolu, jo tā patiešām tāda arī ir. Pelēkā krāsa lielākoties rada nomierinošu un relaksējošu efektu, tādēļ to var droši iekļaut dažādu telpu interjerā, tajā skaitā, guļamistabā, viesistabā un citur. Ja vēlaties to atsvaidzināt, varat papildināt ar košiem dizaina elementiem, kas kombinācijā ar pelēkām tapetēm izskatīsies eleganti un pievilcīgi, radot īsto atmosfēru.

Pelēkas fototapetes un dizaina tapetes noteikti varat izmantot kā lielisku fonu, kas netraucē un vienlaikus arī labi izskatās. Pateicoties pelēkās krāsas īpašībām, to var izmantot ikvienā telpā un iekārtojumā. Īpaši pievilcīgi tā izskatīsies, piemēram, skandināvu tipa mājokļos un arī citu stilu interjeros. Taču uzmanība jāpievērš arī pelēkās krāsas toņiem, kas tiek izmantoti (gaišāki, tumšāki), jo neatbilstoši izvēlēts tonis diemžēl var radīt garlaicīgu un vienmuļu noskaņu telpā. Tāpat pelēkās tapetes un citi elementi vienlīdz labi iederēsies gan mājoklī, gan ofisā.

Kādēļ pelēkas fototapetes un tapetes pasūtīt Manatapete.lv?

  • Atbilstoša kvalitāte. Šī ir viena no svarīgākajām priekšrocībām, kuru nodrošinām saviem klientiem. Neatkarīgi no tā, vai izgatavojam zilas, zaļas vai pelēkas fototapetes un tapetes, vienmēr izmantojam augstākās kvalitātes materiālus un krāsas, kā arī iekārtas, lai nodrošināti skaidra un koša attēla druku.
  • Dažādi dizaini. Piedāvājam izvēlēties no mūsu mākslinieku radītājiem tapešu dizainiem, iesūtīt savu variantu, kā arī dot priekšroku kādam no kvalitatīvajiem bagātīgās Shutterstock.com attēlu bankas foto.
  • Vairāki tapešu veidi. Piedāvājumā ir gan mural tipa tapetes, kur vairākas loksnes veido vienu foto, gan arī pattern tipa tapetes, kurās motīvs uz loksnēm atkārtojas, veidojot ornamentu.
  • Individuāli risinājumi. Mēs izgatavosim dažādu krāsu un dizainu, tajā skaitā, pelēkas tapetes, tieši tādā izmērā, kāds Jums nepieciešams. Esam gatavi realizēt arī nestandarta idejas.
  • Ērta piegāde. Pasūtījumu ar kurjeru par izdevīgu cenu piegādājam nākamajā dienā pēc izgatavošanas. Tapetes varat saņemt arī mūsu birojā.