Vai ir kādreiz nācies aizdomāties, cik gan labi būtu, ja ar vismazāko piepūli mēs pēc iespējas vairāk spētu mainīt vidi sev apkārt? Iztiekot bez krāsu spaiņiem, otām, līmēm, netīrības un haosa… Bet tas taču ir pavisam reāli! Laiks iet un remonta risinājumi kļūst arvien vienkāršāki un inovatīvāki. Šajā rakstā vēlamies Tevi iepazīstināt ar pašlīmējošajām tapetēm – tapetēm, kuru uzklāšanai nav nepieciešama līme. Tev vajadzēs vien tapetes, līmeņrādi, zīmuli un kādu draugu, kurš līmēšanas procesu padarīs vienkāršāku un jautrāku!

Arī no paša līmēšanas procesa nav jābaidās, tas ir pavisam vienkāršs. Turklāt, kad veiksi pasūtījumu manatapete.lv, līdzi saņemsi uzklāšanas instrukciju, kurā soli pa solim paskaidrots, kā tapeti no ruļļa pārvērst mākslā uz sienas. Pēc atpakošanas Tev būs jāļauj tapetei 48 h “atpūsties”, lai tā adaptētos jaunajiem apstākļiem telpā – gaisa mitrumam un temperatūrai. Pirms ķeries pie darba, pārliecinies, vai Tev ir visi nepieciešami tapetes ruļļi, kā arī darbarīki. Noderēs arī kāds stabils krēsls vai mazas kāpnītes, uz kā pakāpties.

Pirms uzsāc darbu, palūkojies uz savām sienām ar kritisku aci, vai tās nav netīras, noputējušas, kā arī vai uz tām nav palikušas vecas krāsas vai tapešu paliekas. Tomēr, ja Tavas sienas ir gludas, un esi drošs, ka nekas netraucēs jaunajām tapetēm pielipt, atliek tikai noņemt grīdlīstes, kontaktligzdas un ķerties pie līmēšanas! Ja esi nesen krāsojis sienas, tad gan nāksies 2 nedēļas paciesties līdz jauno tapešu uzklāšanai.

Ja tapeti neesi iecerējis līmēt sākot no istabas stūra, izmantojot līmeņrādi, uz sienas novelc vertikālu līniju – kur vien vēlies sākt līmēšanas darbus. Atceries, ka šī līnija noteiks, cik taisni turpināsies pārējie līmēšanas darbi, tāpēc labāk pārliecinies, vai esi bijis precīzs. Sākot ar loksnes augšpusi, novelc no tapetes aptuveni 30 cm garu aizsargplēves laukumu un, turot aiz augšējiem stūriem, pielīmē tapeti pie pašas griestu līnijas vai arī jebkurā sev vēlamajā augstumā.  Kad loksnes augšpuse jau turas pie sienas, turpini ņemt nost aizsargplēvi un ar rakeles palīdzību, kuru būsim pievienojuši pie pasūtījuma kā nelielu dāvaniņu, izlīdzini gaisa burbuļus virzienā no centra uz loksnes malām. Kad pirmā loksne ir pielīmēta, turpini tādā pašā garā, līmējot nākamo loksni blakus iepriekšējajai un neveidojot pārlaides.

Ko mēs vēlamies Tev pateikt? Ka no pašlīmējošas tapetes nav jābaidās, bet gan jāizmanto tās sniegtās priekšrocības, jo līmēšana būs tīrais nieks! Turklāt, šīs tapetes nebojā sienas un ir viegli noplēšamas. Tas nozīmē, ka savu telpas dizainu varēsi mainīt pēc sirds patikas un īstenot visas savas sen lolotās radošās idejas.

Tāpēc neatliec mājokļa vai darba vietas pārvērtības, ielūkojies plašajā dizainu katalogā, pasūti mūsu pašlīmējošās tapetes un pārliecinies par to, ka jaunas elpas piešķiršana telpām var būt patīkama un vienkārša!

April 05, 2022

Atstāt komentāru

Lūdzu atceries: komentāri vispirms tiks izskatīti, pirms tie tiks publicēti.